26.9 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Fatih Erbakan’dan Lütfü Türkkan yorumu: Erbakan hocaya laf söylediği için çarpıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, TVNET'te Sert Sorular programının konuğu oldu. Erbakan, Lütfü Türkkan'ın geçtiğimiz haftalarda şehit yakınına küfretmesiyle gündeme geldiği olaya ilişkin "Erbakan hocaya laf söyledi ve çarpıldı" dedi

TVNET’te Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz’ün sorularını yanıtlayan Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, şehit yakınıyla yaşadığı çirkin diyalog sonrası İYİ Parti Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın, Necmettin Erbakan’a laf ettiği için çarpıldığını söyledi.

Erbakan, program sunucusu Taha Hüseyin Karagöz’ün, “Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’li Lütfü Türkkan’ın şehit yakınına kullandığı sinkaflı ifadeler söz konusu oldu. Benzer bir durum sizin partinizde yaşansaydı tepkiniz ne olurdu?” sorusu üzerine “Allah korusun” diyerek, Türkkan’ın ‘Erbakan hocaya laf söylediği için çarpıldığını’ düşüncesini dile getirdi.

Yeniden Refah Partisi lideri, şunları söyledi:

“Lütfü Türkkan orada Erbakan hocaya laf söyledi ve çarpıldı tabiri caizse. Hiç alakası yokken lafı Erbakan hocaya getirdi birkaç ay önce ‘hayali temel atıyordu’ falan diye. Onlara girince çarpıldı, çok fena bir noktaya geldi.”

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler