26.9 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Davutoğlu, Babacan ve Özdağ, Yeni Akit’in hedefinde

Yeni Akit yazarı Akif Bedir, bugünkü köşesinde AK Parti’yle yollarını ayırarak yeni parti kuran Gelecek Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile Selçuk Özdağ'a birtakım eleştirilerde bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ için ‘sahte kahramanlar’ olarak niteleyen Yeni Akit yazarı Akif Bedir, Millet İttifakı’nı kastederek, bu üç isme yönelik “Başkan Erdoğan karşıtlığı üzerine kurulan zillet ittifakının bileşenlerinden biri oldu” suçlamasında bulundu.

Bedir, Davutoğlu’nun başında bulunduğu Gelecek Partisi’ni kapı kapı dolaşarak Erdoğan düşmanlığı yapmakla itham ederken, DEVA Partisi lideri Ali Babacan için ise “Elden giden menfaatle beraber sadakat yeminleri de gitti” ifadesini kullandı. Bedir, “Erdoğan’a çamur atıp, çirkeflik yapıyorsun. Bunun başka izah tarzı yoktur” dedi.

Bedir’in suçlamalarından Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ da nasibini aldı. Bedir, Özdağ’ı “İslam’a küfredenlerle müttefiklik yapmakla” suçladı.

Bedir’in yazısının tamamını okumak için tıklayın

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler