28.6 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Zafer Partisi lideri Özdağ: Türkiye’deki bütün sığınmacılar bir yıl içinde vatanlarına geri dönecek

Partisinin il başkanlığı açılışı ve bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Eskişehir'e gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sığınmacıların geri gönderilmesine yönelik vaatlerini yineledi

Partisinin il başkanlığı açılışında konuşan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, amaçlarının sığınmacıların bir yıl içinde ülkelerine geri göndermek olduğunu belirterek, “Yeter artık diyoruz. Herkes kendi vatanına gitsin ve mutlu olarak yaşasın” dedi.

Özdağ, şunları kaydetti:

“Bu milletin, kaynaklarını 9 milyon Suriyeliye harcıyorsunuz. 80 milyar dolar harcandı. Her biriniz şu ana kadar Suriyeliler için 11 bin lira ödediniz. Siz de ödediniz, eşleriniz de ödedi, anneleriniz babalarınız da ödedi, halalarınız teyzeleriniz de ödedi. 1 günlük bebeğin cebinden de 11 bin lira para çıktı, 90 yaşındaki teyzenin cebinden de 11 bin lira çıktı. Yeter artık diyoruz. Herkes kendi vatanına gitsin ve mutlu olarak yaşasın.

Türkiye tekrar üretmeye başlayacak

Zafer Partisi olarak söz veriyoruz, Türkiye’deki bütün sığınmacıların hepsi bir yıl içinde vatanlarına geri dönecek. Eğer ‘dönsünler’ diyorsanız, Zafer Partisi’ne oy verin. ‘Kalsınlar’ diyorsanız, hangisine verirseniz verin. Zafer Partisi dışında hiçbirisinin geri yollayacağı yok. Soydurmayacağız, talan ettirmeyeceğiz, soyulanları geri alacağız, milletin hazinesine iade edeceğiz. Artık AVM’ler değil, fabrikalar açacağız, Türkiye tekrar üretmeye başlayacak ve bütün sığınmacılar ülkelerine geri dönecek. Zafer, büyük Türk Milleti’nin olacak.”

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler