26.9 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

MHP Ankara İl Başkanı’ndan Türkeş Vakfı’na tehdit: Ülkücülerin nefesi arkanızda, sizi bir daha uyarmayacağım

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, beraberindeki kalabalık bir grupla Alparslan Türkeş Vakfı'na giderek vakıftakilere tehditler savurdu

Ankara’da gerçekleştirilen Alparslan Türkeş Anması etkinliğine düzenlenen saldırının ardından MHP’liler bu kez vakfa gitti. MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, kalabalık bir grupla Alparslan Türkeş Vakfı’na giderek vakıftakilere tehditler savurdu. 

Alparslan Türkeş Vakfı önünde çekilen ve MHP’li hesaplarda paylaşılan görüntülerde Turgay Baştuğ’un ”Rahmetli Başbuğ’umuzun ismini CHP’ye, Mansur’a peşkeş çekmeye kalkarsanız bunun hesabını soracağız. Sizi buraya uyarmaya geldim. Ya adam gibi vakıfla ilgili çalışmaları yürütürsünüz ya da nefesimiz ensenizde. Sizi bundan sonra uyarmayacağım. Büyükşehir sizi kullanarak camiamız üzerinde oyun oynamaya çalışıyor. Yaptırmayacağız. CHP’nin belediyesinin arabası ne geziyor burada. Ülkücülerin nefesi arkanızda. Sizi uyardım bir daha da uyarmayacağım” ifadelerini kullandığı duyuldu.

Alparslan Türkeş Vakfı’nın, Alparslan Türkeş’in doğum günü nedeniyle Ankara’da düzenlediği etkinliğe bir grup ülkücü saldırı düzenlemişti. Anmada çıkan arbedede yaralananlar olmuş ve polisin ülkücüleri engellemediği iddia edilmişti.

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler