28.6 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Lütfü Türkkan, Akşener’e tepki gösteren vatandaşa küfür etti

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, Genel Başkan Meral Akşener'e tepki gösteren bir vatandaşa küfür etti

Parti programı kapsamında bir grup milletvekili ve parti yöneticisiyle birlikte bir dizi programa katılmak için Bingöl’de bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

Genç Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptığı esnada şehit yakını olduğunu söyleyen bir vatandaşın tepkisiyle karşılaşan Meral Akşener, daha sonra ziyaretlerine devam ederken devreye İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan girdi.

Bunun üzerine polis ekiplerinin bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı kişinin yanına giden İYİ Partili Lütfü Türkkan, boynuna sarılarak bir süre dinlediği bu kişiyle küfürlü konuşmaya başladı. Polis ekiplerine Türkkan’ın kendisine küfrettiğini söyleyen kişi, güvenlik güçlerin tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Türkkan: Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi

Olay sonrasında kişisel sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Türkkan, “Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez de Akşener’e sosyal medyada küfür ettiği için ceza alan bir provokatöre bırakın herhangi bir kötü ifadeyi, aksine kendisine sarılarak birlikte yürüdüğüm halde bu kez ‘ağır küfür etti’ diye yayınlamışsınız” şeklinde kendisini savundu.

Küfür net bir biçimde duyuldu

Türkkan, açıklamasında küfür etmediğini ifade etmesine karşın, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntüler, Türkkan’ı yalanlarken, net bir biçimde küfür ettiğini ortaya koydu.

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler