28.6 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Karamollaoğlu iktidara seslendi; Vicdanınıza Sorun: Hala doğru yolda olduğunuzu düşünebiliyor musunuz?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kurdaki artış ve hayat pahalılığına ilişkin değerlendirmelerde bulundu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu; kurdaki artış, yüksek enflasyon ve ekonomideki genel gidişata ilişkin iktidara birtakım sorular yöneltti.

Kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmede, seçim çağrısında da bulunan Saadet Partisi lideri, krizden çıkış yolu olarak seçimi işaret etti. Karamollaoğlu, “Karar aziz milletimizin olmalıdır ve milletimizin vereceği hükmün başımız-gözümüz üstünde yeri vardır! Bu krizden çıkışın yolu budur!” dedi.

Girdiğiniz bu çıkmaz sokakta son sürat ilerlemeye devam mı edeceksiniz?

İktidarın milleti bilgilendirmesi gerektiğini söyleyen Temel Karamollaoğlu, “Milletimizi Bilgilendirin: Siz bu politikaları bilerek ve benimseyerek mi uyguluyorsunuz, yoksa ‘dış güçler’ ülkemiz üzerinde yeni bir operasyon mu yapıyor?” diye sordu.

Saadet lideri, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

Açıklayın: Gerçekten yeni bir şeyler mi deniyorsunuz, yoksa daha önce denediklerinizin faturasını şimdi millete mi ödetiyorsunuz?

Tercihinizi Yapın: Uzmanlara, muhalefete hatta kendi partinizden sağduyusunu kaybetmemiş işin ehli kişilere artık kulak verecek misiniz, yoksa girdiğiniz bu çıkmaz sokakta son sürat ilerlemeye devam mı edeceksiniz?

Vicdanınıza Sorun: Hâlâ doğru yolda olduğunuzu düşünebiliyor musunuz?

Ve artık vatandaşlarımızın şu kararı vermesine imkan tanıyın: -Devam mı? -Yeni bir başlangıç mı? Karar aziz milletimizin olmalıdır ve milletimizin vereceği hükmün başımız-gözümüz üstünde yeri vardır! Bu krizden çıkışın yolu budur!

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler