25.9 C
İstanbul
Cuma, Haziran 14, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Bahçeli’den Başak Cengiz paylaşımı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başak Cengiz adlı kadının İstanbul Ataşehir'de uğradığı samuray kılıçlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesine ilişkin "Katilin en ağır şekilde cezalandırılmasını hassaten ve ısraren bekliyor, bunun takipçisi olacağımın altını çiziyorum" dedi

Olaya ilişkin düşüncelerini kişisel sosyal medya hesabı üzerinden dile getiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, katledilen Başak Cengiz’e rahmet, ailesine başsağlığı dilerken “Mekanı cennet olsun. Hem muhterem ailesine hem de camiamıza baş sağlığı temennilerimi iletiyorum” temennisinde bulundu.

Bahçeli, olayın failini ‘cani’ olarak nitelerken, “Eline aldığı samuray kılıcını masum bir evladımıza hunharca sallayıp katleden cani hepimizin tüylerini diken diken etmiştir. Ne üzücü bir kayıptır ki, Mimar Başak Cengiz kızımız 28 yaşında hayata gözlerini yummuştur” ifadelerini kullandı.

Olayın takipçisi olacağını belirten MHP lideri paylaşımında, failin akıl sağlığının bahane edilmemesi gerektiğine işaret ederek, “Ayrıca katilin en ağır şekilde cezalandırılmasını hassaten ve ısraren bekliyor, bunun takipçisi olacağımın altını çiziyorum. Akli dengesi bozuk bahanelerinin işlenen cinayeti perdelemesine müsaade edilmemesini de ümit ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler