28.6 C
İstanbul
Pazar, Haziran 16, 2024

HAKLININ TARAFINDA

Bahçeli, Kılıçdaroğlu’na böyle seslendi: Ne hallere düştün? Seni ele geçiren irade kimdir? İtiraf et de yardım edip elinden tutalım

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hedefinde CHP ve İYİ Parti vardı. MHP lideri, Lütfü Türkkan'a da sert sözlerle tepki gösterdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme işişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

Algı operasyonları insan ve toplum hayatını zehirlemektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın sağlığıyla ilgili yayılmak istenen ahlaksız tezviratlar gözümüzden kaçmayan alçaklıktır. Siyasi, ekonomik ve diplomatik saldırılar yaygınlaşmaktadır. 

CHP tercihini şeytandan yana kullandı

HDP’nin kafesine giren CHP resmen patlamıştır. Nerede anarşik vaka görülmüşse orada Cumhuriyet Halk Partisi çıkmıştır. Bu partinin kalemşörlüğünü yapan kozmopolit zihniyetler milli dokuda dipsiz kuyular açmak için çırpınmışlar, görevi bitenlerin soluğu yabancı ülkede aldığı ortaya çıkmıştır. Kemal Kılıçdaroğlu bir sonuçtur, sebep ise CHP’nin son 50 yılında yatmaktadır. Kılıçdaroğlu’nun bütün yolları Kandil’e çıkmaktadır. CHP’nin hali utanç vesikasıdır. CHP tarafını ve tercihini şeytandan yana kullanmıştır.

Kılıçdaroğlu’nun esir edilmiş bir siyasetçi olduğuna kesin kanaat getirmiş durumdayım.

CHP, HDP istediği kadar tezkereye “hayır” desin, faydası yoktur. Gerekirse Kandil’e Türk Bayrağı dikilmelidir. 

Kılıçdaroğlu’nun büyükelçilere mektubu

Demokrasilerde muhalefet, iktidarlardan daha mühimdir. Muhalefet yalnızca demokrasilerde mevcuttur. TBMM’de denge ve denetleme göreviyle mesuldür. Türkiye’de görev yapan 10 ülkenin büyükelçisi tarafından açıklanan muhtıranın külleri soğumadan, şimdi de Kılıçdaroğlu karşımıza çıkmıştır. CHP Genel Başkanı, Türkiye’de görev yapan yabancı devlet büyükelçilerine bir mektup yollamıştır. Bu mektup 5 Kasım skandalı olarak tarihe geçecektir. Bahse konu mektupta diyor ki “Ülkenizdeki yatırımcılar, Kanal İstanbul gibi her yönüyle dünya iklimine karşı olan bu projeyi desteklememelidir. Kanal İstanbul’un uygulanmasının önlenmesi için mücadele etmeye devam edeceğim. Sizlere de dünyayı korumak için çağrıda bulunuyorum: Sayın Kılıçdaroğlu ne hallere düştün? Seni ele geçiren irade kimdir? İtiraf et de yardım edip elinden tutalım. Türkiye’yi nasıl bir mantıkla hangi hakla şikayet ediyorsun?

Kılıçdaroğlu bir çuval inciri berbat etmiştir. Artık suyu ısınmış, miadı dolmuştur. Mektup gayrimillidir, gayrimeşrudur, bu mektup bir rezalettir. Zillet ittifakının yama tutmadığı ortaya çıkmıştır. Yabancı büyükelçilere mektup yazıp Türkiye’yi şikayet etmen ipliğini pazara çıkarmıştır. 

Şehit yakınına küfreden Türkkan’a tepki

Şehidimizin bacısına küfretmek soysuzluktur, şerefsizliktir. Bu edepsizlik, kansızlık içinde insan sevgisi, şehit saygısı ve ilahi adalet hissi olan hepimizin yüreğini dağlamıştır.

Allah’tan niyazım, ne yaptılarsa aynısıyla karşılaşmalarıdır. 

İP Başkanı, bildiğin neyse açıklamalısın

Buradan İP Başkanı’na sesleniyorum. Neyse bildiğin açıklamalısın. Hangi mektupları gönderip aldığımızı paylaşmak mecburiyetindesin.

CHP sözcüleri nereye kaçtınız?

Şehidimizin bacısına küfreden alçağa CHP’den en ufak itiraz gelmedi, gelemedi. CHP sözcüleri size ne oldu, nereye kaçtınız? Şehit hepimizin şehidi, ailesi hepimizin ailesi. 

Diğer Haberler

CEVAP VER

Yorum Yazabilirsiniz.
İsmini yazın

Sosyal Medya

0BeğenenlerBeğen
894TakipçiTakip
0AboneAbone
- Reklam -spot_img

Son Haberler